środa, 31 sierpnia 2011

Mężczyzna w lustrze i zapowiedzi.Kilka dni temu otrzymałam zdjęcie koszulki którą wykonałam wraz z jej (myślę, że to widać) zadowolonym posiadaczem. Dziękuję ci bardzo Arturze, że pozwoliłeś opublikować mi swoje zdjęcie. Pewnie zastanawiacie się skąd taki tytuł posta? Spieszę z wyjaśnieniem. 

Z tyłu koszulki, Artur poprosił mnie o umieszczenie napisu: "I'm starting with the man in the mirror" –  w taki sposób aby tylko w odbiciu lustrzanym można  było poprawnie przeczytać to zdanie.  Jest to już kolejna realizacja koszulki Olodum. Cytat pochodzi oczywiście z tekstu piosenki Michaela Jacksona.
Tytułowa zagadka wyjaśniona!
Już niedługo zabieram się do kolejnej koszulkowej realizacji dla Artura. Właśnie jesteśmy w trakcie ustalania ostatecznych szczegółów. Myślę nawet aby utworzyć zakładkę z galerią użytkowników w której zamieszczałabym zdjęcia koszulek i ich posiadaczy.
 Zdradzę Wam też, że już niedługo pojawi się nowy „Beksiński” i to w maksymalnym wydaniu. Obrazek będzie zajmował cały przód koszulki. Zacieram ręce na samą myśl o rozpoczęciu pracy. Będą też skrzydła anielskie dla Doroty, która wygrała koszulkę w Jubileuszowym Candy. Obecnie na stole malarskim worek  z imieniem i ukochaną postacią z kreskówki dla mojego przedszkolaka. Relacja z realizacji  ukarze się na początek weekendu.
Do przeczytania!

6 komentarzy:

 1. Jestem pod ogromnym wrażeniem twojej twórczości "koszulkowej"!!! Rewelacyjne!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :) Cały sukces tkwi chyba w tym, że bardzo lubię to robić to dla mnie większa przyjemność niż zysk :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :) Postaram się dziś lub jutro zrobić mężowi zdjęcie w koszulce i Ci także podesłać ;) Niechaj ludzie widzą jak pięknie udało Ci się odzwierciedlić podobieństwo męża na koszulce!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiu koniecznie uwiecznij męża! Będę Ci bardzo wdzięczna za możliwość publikacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że ktoś się skusił na Oloduma :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fani Michaela są wszędzie :) Mam nadzieję, że jeszcze nie raz sięgnę po szablony aby wykonać dla kogoś koszulkę idola :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)