niedziela, 18 marca 2012

Spotkanie na szczycie:)


Czekałam na te zdjęcia z niecierpliwością, żywiąc głęboką nadzieję, że uda się sfotografować „Dwa DŻEMY”. I udało się!! Dzięki uprzejmości Pana Grzegorza, który dzisiaj przed południem przysłał mi zdjęcia z wczorajszego koncertu zespołu w Austrii, mogę je Wam zaprezentować. Zdjęcia ucieszyły mnie niezmiernie i wyrwały z przedwiosennej melancholii. W żołądku rozległ się trzepot motyli a artystyczną duszą zawładnęło uczucie, że: „mogę wszystko!” Czuję, że jakaś cząstka mnie również minionej soboty spotkała się z Dżemem. To taka moja koszulkowa metafizyka :)

Tydzień temu obchodziłam moje ehmm-te urodziny i zdjęcia te oraz miłe słowa w mailu są dla mnie kolejnym wspaniałym prezentem. Koszulki były wykonane specjalnie na koncert zespołu dla Pana Grzegorza i jego małżonki Pani Marzeny.
Pan Grzegorz napisał, że koncert był jak zwykle wspaniały a koszulki wzbudzały spore zainteresowanie wśród zgromadzonych licznie fanów!
Z całego serca dziękuję Pani Marzenie i Panu Grzegorzowi za możliwość publikacji zdjęć!!
:***
Autografy: Beno Otręba, Jurek Styczyński, Zbyszek Szczerbiński. 
A oto zrzut z początku pracy i efektu końcowego. Niestety zdjęcia nadal z komórki. Przepraszam za jakość. Z wykonaniem musiałam się trochę śpieszyć bo dni do koncertu przemijały zbyt szybko  a do tego pierwszy raz wysyłałam koszulki za granicę. Pracowałam praktycznie po nocach dlatego zdjęć z etapów pracy jest tylko tyle. Dobrze, że udało się skończyć wszystko w terminie :)
Gotowa koszulka Pana Grzegorza

Koszulka Pani Marzeny
Cała w skowronkach życzę wam równie udanej niedzieli! Do przeczytania :))

8 komentarzy:

 1. Brawo Gosiaczku:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, masz prawo być dumna!:) Napawaj się tym uczuciem, bo zasłużyłaś!
  Koszulki jak zawsze perfekcyjne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo! Nadal pozostaje kilka centymetrów nad ziemią :) Sen to czy jawa ... :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Dżem!!! Wspaniała koszulka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno nie sen..:) Jak sfotografuje to przesle pani zdjecia z autografami na koszulkach..Pozdrawiam Grzegorz z Austrii.....

  OdpowiedzUsuń
 6. A jak umre , to pierwsze co zrobie ,..... pöjde na koncert do Ryska......

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecam płytę DVD ze wszystkimi koncertami jakie zarejestrowała TVP właśnie z Ryśkiem. Bonusem są wszystkie teledyski i wywiad z zespołem. Pisałam o tym w jednym z postów bo kupiłam to DVD dla męża na imieniny :)
  Serdecznie pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej Gosiu:) Jak zwykle koszulki niezwykłe i niepowtarzalne! :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)