wtorek, 13 marca 2012

Czas, zmiany i promocje.


Na zdjęciu Krzysztof w koszulce DMB, którą robiłam mu jeszcze w zesławszy roku. Historia tej koszulki tu. Obecnie wykonuję mu replikę T-shirtu, który nosi gitarzysta Tim Reynolds również współpracujący z zespołem. Koszulka prosta składająca się z hasła w czcionce ze znanego filmu Georga Lucasa. Hasło brzmi: "Stop Wars".
Przypominam wam, że za możliwość opublikowania zdjęcia w wykonanej przeze mnie koszulce od następnego zamówienia odejmuję 10 zł. To, myślę, fajna promocja :)
Obecnie mam mało czasu na realizację zamówień. Po powrocie z pracy muszę  zająć się domem, dzieckiem i przygotować się do pracy na dzień następny. Dlatego czas wykonania koszulki ustalam z każdym zamawiającym osobno. Nie mogę zająć się realizacją kilku koszulek jednocześnie tak jak robiłam to wcześniej. Teraz  wykonuję jedno zlecenie i dopiero zajmuję się kolejnym.
Bardzo też proszę osoby które wysyłają do mnie zapytania z niespersonalizowanych adresów mailowych aby podpisywały się pod treścią wiadomości. Informuje, że nie odpowiadam na takie anonimowe maile. Przedstawienie się to podstawowa zasada kultury. 
W tym miesiącu uzbierało mi się trochę zamówień. W powietrzu czuć, że nadchodzą cieplejsze dni :) Czeka was więc więcej postów bo koszulki same nowe, jeszcze przeze mnie nie wykonywane. Czekam tylko na kuriera z dostawą i zaczynam podejrzewać, że zabłądził...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za komentarz :)