czwartek, 3 lutego 2011

Jacob Black - szkic.

Jacob Black - szkic
W maju obchodzi swoje urodziny siostra Weroniki – Patrycja. Jak większość nastolatek jest fanką „Zmierzchu” oraz „ciepłego” Wilkołaka.  – Wtrącając; ostatnio z chrześnicą Kasią oglądałam „Wampiry i Świry”, pastiż na temat "Zmierzchu" i na słowo fanka Jacoba lub Edwarda pojawia się mi na twarzy szeroki uśmiech - Pomyślałam więc, że na urodzinki zrobię jej inną niż dostępne w sprzedaży koszulki z Jacobem.  W poniedziałek za ciężko zarobione pieniądze zakupiłam sobie tablet Intuos4, firmy Wacom i dzisiaj w końcu w pełni go przetestowałam. Tym bardziej, że z nim zakupiłam Photoshop Element 8. Niestety nie jest to pełny program ale do moich prywatnych projektów graficznych w zupełności mi wystarczy. Pracuje się nim FANTASTYCZNIE. Poczułam się jak przed sztalugą 3D. Wszystko jest możliwe! Obudził się we mnie głód tworzenia.
Jako pierwsze tabletowe zadanie postanowiłam zrealizować swoje wyobrażenie tej Patrycjowej koszulki. Wcześniej znalazłam zdjęcie młodego Indianina właśnie w takiej pozie ”z pode łba” i połączyłam z fragmentem wcześniejszej, własnoręcznej realizacji Wilka.  Przejścia w stronę transformacji wyszły mi dość płynnie i myślę, że sama koszulka będzie ciekawa. Nie wiem czy ją jednak dla Patrycji zrealizuje bo ostatnio Kasia F. wspominała coś o postaci Belli. Zobaczymy, do maja jeszcze daleko a koszulki zawsze mogą być dwie.

3 komentarze:

 1. Gosiu,jak by to ująć..ja też lubię Jacoba..choć mam już więcej lat (tak właściwie to 3 razy 18 :) a szkic robi wrażenie..podziwiam a i Belli też jestem ciekawa chociaż, no cóż..to tylko Bella :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy wiesz, że my z racji pozycji i wieku zaliczamy się do fanek tzw "ryczących Mamusiek". Polecam artykuł: http://www.polityka.pl/kultura/aktualnoscikulturalne/1507024,1,fenomen-mamuski-po-zmierzchu.read
  Przyznaję, że po pierwszej części filmu, poczułam się ponownie jak 16 latka wówczas skrycie podkochująca się w chłopaku, który 12 lat później został jej mężem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rycząca mamuśka?? Już czytam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)