czwartek, 2 grudnia 2010

James Blunt - koszulka dla Weroniki.

Szkic koszulki
Kasia F., podczas naszego ostatniego "widzenia" pod koniec października zaproponowała mi cykl koszulek dla córek :) Dziewczyn jest cztery i jak już wcześniej pisałam, dwie najstarsze chodzą w "spadkowych" koszulkach , które zrobiłam dla mamy. Są to "Yellow face", " Zamyślona" i "Chinka" której tu jeszcze nie pokazywałam. Kasia F. wpadła na pomysł żebym w tym roku każdej na urodziny zrobiła po koszulce. Powinna ona przedstawiać motyw o jakim mażą dziewczęta. Najbliższe urodziny, to styczniowe Weroniki, rocznik 2000 :) Długo męczyłam Weronikę o to co lubi albo kogo. Ona jako, że to  piękny typ melancholika błądzącego w otchłaniach swych myśli, powoli odpowiedziała:
- W sumie to nie mam kogoś albo czegoś ulubionego. Ostatnio bardzo mi się podoba piosenka "You're Beautiful". Ale tylko piosenka, ON nie!
Odpowiedziałam:
- OK! Rozumiem.
W sumie od razu pomyślałam o takim wyglądzie tej koszulki. Na pewno będzie to tekst, no bo ON się jej nie podoba :) Tyle, że sam tekst to wydało mi się trochę za mało. Myślę, że nie obrazi się jak umieszczę chociaż 1/2 twarzy ONEGO. W sieci widziałam jeszcze okładkę na której twarz wokalisty była sylwetowa. Prawie gotowy szablon przez co nie tak nachalny, że to właśnie ON. Może jeszcze pokombinuję a tym czasem zamieszczam szkic #1.
Jak myślicie, czy koszulka będzie się podobała??

2 komentarze:

  1. Fantastyczna! Bardzo mi się Twoja twórczość podoba.
    Powiedz Małgosiu czy można u Ciebie zamówić taką koszuklę w rozmiarze XXXL i jaka byłaby jej cena.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczegóły zamówień, są w zakładce górnej ZAMÓWIENIA. Podane tam ceny dotyczą samego malowania, bez ceny koszulki. Jeśli chodzi Ci o ten projekt to wykonam go za 30 zł + koszt przesyłki + koszt koszulki(jeśli ja mam ją zakupić). Nie wiem jaka by była cena tego T-shirtu? Ostatnio w "Takko" kupiłam za 12 zł koszulkę rozmiar 42.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz :)